Privātuma politika

Privātuma politika

Šīs piezīmes sniedz vienkāršu pārskatu par to, kas notiek ar jūsu personisko informāciju, kad apmeklējat mūsu vietni. Personas dati ir jebkuri dati, kas jūs identificē. Sīkāka informācija par datu aizsardzību atrodama mūsu privātuma politikā.

Kas ir atbildīgs par datu vākšanu šajā vietnē?

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga. Mēs ievērojam datu aizsardzības un datu drošības normatīvos aktus. Zemāk mēs jūs informējam par jūsu personas datu vākšanas un izmantošanas raksturu, apjomu un mērķi.

Datu apstrādi šajā vietnē veic vietnes operators.

Kas mēs esam

„MB OnlySmile”

Mūsu mājas lapas adrese ir:  https://onlysmile.lv

Kontaktinformācija
Adrese:
Švitrigailos g. 7
LT-03110 Vilnius
E-pasts: privātuma darbinieks: info@onlysmile.lv

Piekļuve mūsu mājaslapai

Ar katru piekļuvi mūsu vietnei  www.onlysmile.lv  mūsu tīmekļa serveris automātiski vāc un saglabā personas datus. Mūsu tīmekļa serveri pārvalda www.1und1.de.

Kā mēs apkopojam jūsu datus?

Jūsu dati tiks apkopoti, no vienas puses, mums to paziņojot. Piemēram, tie var būt dati, kurus ievadāt kontakta formā.

Citi dati tiek savākti automātiski, apmeklējot vietni, izmantojot mūsu IT sistēmas. Tie galvenokārt ir tehniskie dati (piemēram, interneta pārlūks, operētājsistēma vai lapas pieprasījuma laiks). Šīs informācijas apkopošana notiek automātiski, tiklīdz jūs ieejat mūsu vietnē.

Kādam nolūkam mēs izmantojam jūsu datus?

Daļa datu tiek savākta, lai nodrošinātu nekļūdīgu tīmekļa vietnes nodrošināšanu. Citus datus var izmantot, lai analizētu jūsu lietotāja uzvedību.

Kādas tiesības jums ir attiecībā uz jūsu datiem?

Jums jebkurā laikā ir tiesības iegūt bezmaksas informāciju par jūsu glabāto personas datu izcelsmi, saņēmēju un mērķi. Jums ir arī tiesības pieprasīt šo datu labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu. Šim nolūkam, kā arī papildu jautājumiem par datu aizsardzību jūs jebkurā laikā varat sazināties ar mums uz adresi, kas norādīta nospiedumā. Turklāt jums ir tiesības pārsūdzēt kompetentajā uzraudzības iestādē.

Vispārīga informācija un obligātā informācija

Konfidencialitātes politika

Šo lapu operatori ļoti nopietni uztver jūsu personas datu aizsardzību. Mēs izturamies pret jūsu personas datiem konfidenciāli un saskaņā ar likumā noteiktajiem datu aizsardzības noteikumiem un šo privātuma politiku.

Ja jūs izmantojat šo vietni, tiks apkopoti dažādi personas dati. Personiskā informācija ir informācija, kas jūs identificē. Šī konfidencialitātes politika izskaidro, kādu informāciju mēs vācam un kādam nolūkam to izmantojam. Tas arī izskaidro, kā un kādam nolūkam tas notiek.

Mēs atzīmējam, ka datu pārraidei internetā (piemēram, saziņai ar e-pasta starpniecību) var būt drošības nepilnības. Pilnīga datu aizsardzība no trešo personu piekļuves nav iespējama.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Ziņas šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, ziņas utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm izturas tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanas pakalpojumus un reģistrēt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

komentāri

Kad apmeklētāji raksta komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas tiek parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un lietotāja aģenta virkni (kas identificē pārlūku), lai palīdzētu atklāt surogātpastu ,

No savas e-pasta adreses varat izveidot anonīmu virkni (sauktu arī par hash) un iesniegt to Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Pakalpojuma Gravatar konfidencialitātes politika atrodama šeit: https://automattic.com/privacy/. Kad jūsu komentārs tiks apstiprināts, jūsu profila attēls būs publiski redzams komentāra kontekstā.

Jūsu kontaktinformācija

Personas dati, kurus jūs varat mums nosūtīt pa e-pastu, kontaktinformāciju vai reģistrācijas veidlapām, tiek izdoti uz izteikti brīvprātības pamata (juridiskais pamats ir DSGVO 6. panta 1. punkta 1. apakšpunkts), un tie attiecas tikai uz jums nepieciešamo mērķis. Lūdzu, ņemiet vērā atbilstošo informāciju veidlapās. Ja jūs sazinātos ar mums, izmantojot mūsu saziņas veidlapu vai pa e-pastu, mēs saglabātu jūsu sniegto informāciju, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu un uzdotu iespējamos papildu jautājumus. Reģistrējoties mūsu pasākumiem, jūsu dati tiks saglabāti mūsu ielūgumu izplatīšanā tikai tad, ja jūs skaidri piekrītat saņemt turpmākus ielūgumus uz mūsu pasākumiem nākotnē.

Mēs skaidri norādām, ka datu pārraidei internetā (piemēram, saziņai pa e-pastu) ir drošības nepilnības un to nevar pilnībā aizsargāt pret trešo personu piekļuvi.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem?

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat rakstījis komentārus, jūs varat pieprasīt, lai mēs eksportētu jūsu personisko informāciju, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Turklāt jūs varat pieprasīt jebkādas personiskās informācijas dzēšanu, ko mēs esam saglabājuši par jums. Tas neietver datus, kas mums jāsaglabā administratīvām, juridiskām vai ar drošību saistītām vajadzībām.

Sociālie mediji

Mēs izmantojam sociālā tīkla Facebook platformu. Mēs norādām, ka jūs izmantojat šo platformu uz savu atbildību un ka TIKAI KOSMETIK GMBH nav informēts par pārsūtīto datu saturu un to izmantošanu šajā sociālajā tīklā. Saskaņā  www.facebook.com/privacy/explanation  atrast atbilstošu derīgu privātuma politiku.

cepumi

Interneta lapas daļēji izmanto tā saucamos sīkfailus. Sīkfaili nekaitē jūsu datoram un nesatur vīrusus. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai mūsu piedāvājumu padarītu lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek glabāti jūsu datorā un tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā.

Lielākā daļa sīkdatņu, kuras mēs izmantojam, ir tā saucamās sesiju sīkdatnes. Jūsu apmeklējuma beigās tie tiks automātiski izdzēsti. Citas sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē, līdz tās izdzēšat. Šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu pārlūkprogrammu nākamajā jūsu vizītē.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai jūs būtu informēts par sīkdatņu un sīkdatņu iestatīšanu tikai atsevišķos gadījumos, ja sīkdatņu pieņemšana ir atļauta atsevišķos gadījumos vai vispār tiek izslēgta un aktivizēta sīkdatņu automātiska dzēšana, aizverot pārlūku. Sīkdatņu atspējošana var ierobežot šīs vietnes funkcionalitāti.

Sīkdatnes, kas vajadzīgas, lai veiktu elektroniskās saziņas procesu vai nodrošinātu noteiktas funkcijas, kuras vēlaties izmantot (piemēram, iepirkumu groza funkcija), tiek apstrādātas, pamatojoties uz 6. panta 1. punkta lit. f DSGVO saglabāts. Vietnes operatoram ir likumīgas intereses par sīkdatņu glabāšanu, lai tehniski pareizi un optimizēti sniegtu savus pakalpojumus. Ja tiek glabāti citi sīkfaili (piemēram, sīkfaili jūsu sērfošanas uzvedības analīzei), šajā konfidencialitātes politikā tie tiks apstrādāti atsevišķi.

Server log failus

Lapu nodrošinātājs automātiski apkopo un saglabā informāciju tā sauktajos servera žurnālfailos, kurus jūsu pārlūkprogramma automātiski pārsūta mums. Tie ir šādi:

  • Pārlūka tips un pārlūka versija
  • lietota operētājsistēma
  • Novirzītāja URL
  • Piekļuves datora resursdatora nosaukums
  • Servera pieprasījuma laiks
  • Zvana datora IP adrese

Šie dati nav apvienoti ar citiem datu avotiem.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir 6. panta 1. punkta pirmais teikums. Vispārējās datu aizsardzības regulas (DSGVO) f. punktu, ko piemēros no 2018. gada 25. maija. Mūsu likumīgās intereses izriet no iepriekš uzskaitītajiem datu vākšanas mērķiem. Mēs nekādā gadījumā neizmantojam apkopotos datus, lai izdarītu secinājumus par jums. Mēs paturam tiesības pēc tam pārbaudīt log failus, ja ir aizdomas par mūsu piedāvājuma nelikumīgu izmantošanu

PLUGINI UN INSTRUMENTI

Google fonti

Šajā vietnē vienādi fontu attēlošanai tiek izmantoti tā sauktie tīmekļa fonti, ko nodrošina Google. Kad jūs atverat lapu, pārlūkprogramma pārlūka kešatmiņā ielādē nepieciešamos tīmekļa fontus, lai pareizi parādītu tekstus un fontus.

Lai to izdarītu, jūsu izmantotajai pārlūkprogrammai ir jāpieslēdzas Google serveriem. Tā rezultātā Google uzzina, ka mūsu vietnei ir piekļūt, izmantojot jūsu IP adresi. Google Web Fonts izmantošana ir konsekventa un pievilcīga mūsu tiešsaistes pakalpojumu izklāsta interesēs. Šīs ir likumīgas intereses 6. panta 1. punkta nozīmē. f DSGVO.

Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta tīmekļa fontus, jūsu dators izmantos noklusējuma fontu.

Plašāku informāciju par Google Web Fonts var atrast vietnē  https://developers.google.com/fonts/faq  un Google konfidencialitātes politikā:  https://www.google.com/policies/privacy/ .

Google Maps

Šī vietne izmanto kartēšanas pakalpojumu Google Maps, izmantojot API. Piegādātājs ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV.

Lai izmantotu Google Maps funkcijas, ir jāsaglabā IP adrese. Parasti šo informāciju Google pārsūta un glabā serveros Amerikas Savienotajās Valstīs. Šīs lapas nodrošinātājam nav nekādas ietekmes uz šo datu pārsūtīšanu.

Google Maps izmantošana ir paredzēta mūsu tiešsaistes piedāvājumu pievilcīgai prezentācijai un vietņu norādīto vietu ērtai atrašanai. Šīs ir likumīgas intereses 6. panta 1. punkta nozīmē. f DSGVO.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā rīkoties ar lietotāja datiem, lūdzu, skatiet Google konfidencialitātes politiku:  https://www.google.com/intl/lv/policies/privacy/ .

tiesības

Ja jūsu personas dati ir pamatoti ar likumīgām interesēm saskaņā ar 6. panta 1. punkta 1. teikumu, lit. Ja DSGVO tiek apstrādāti, jums ir tiesības iesniegt iebildumus pret jūsu personas datu apstrādi saskaņā ar DSGVO 21. pantu. Ja vēlaties izmantot savas atsaukšanas vai iebilduma tiesības, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz  info@onlysmile.lv

Tiesības uz datu pārnesamību

Jums ir tiesības uz datiem, kurus mēs apstrādājam, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai izpildot līgumu, pats par sevi vai trešo personu standarta, mašīnlasāmā formātā. Ja jums nepieciešama tieša datu pārsūtīšana citai atbildīgai personai, tas tiks izdarīts tikai tiktāl, cik tas ir tehniski iespējams.

Informācija, bloķēšana, dzēšana

Piemērojamo tiesību normu ietvaros jums ir tiesības jebkurā laikā sniegt bezmaksas informāciju par jūsu glabātajiem personas datiem, to izcelsmi un saņēmēju un datu apstrādes mērķi un, ja nepieciešams, tiesības labot, bloķēt vai izdzēst šos datus. Lai iegūtu papildinformāciju par personas datiem, lūdzu, jebkurā laikā sazinieties ar mums uz adresi, kas norādīta izdrukā.

Pretruna ar reklāmas vēstulēm

Ar šo tiek noraidīta kontaktinformācijas izmantošana, kas publicēta saistībā ar uzdrukas pienākumu, lai nosūtītu nepieprasītus reklāmas un informācijas materiālus. Lapu operatori nepārprotami patur tiesības veikt tiesiskas darbības, ja tiek nevērīgi nosūtīta reklāmas informācija, piemēram, surogātpasts.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Lai nodrošinātu, ka mūsu privātuma politika vienmēr atbilst pašreizējām likumdošanas prasībām, mēs paturam tiesības veikt izmaiņas jebkurā laikā. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad privātuma politika ir jāpielāgo jaunu vai pārskatītu pakalpojumu, piemēram, jaunu pakalpojumu, dēļ. Jaunā konfidencialitātes politika stāsies spēkā nākamajā mūsu piedāvājuma apmeklējumā.

Papildu juridiskā informācija

Šīs vietnes dizainu un saturu aizsargā autortiesības.
Mēs cenšamies iegūt pareizu informāciju, bet nevaram par to uzņemties nekādu juridisku atbildību.

Papildu informācija

Visu saturu un attēlus aizsargā autortiesības. Pārpublicēšana, izplatīšana vai cita izmantošana ir atļauta tikai ar mūsu skaidru piekrišanu.

 

Start typing and press Enter to search

Lepirkšanās Ratiņi

Grozā nav neviena produkta.